Gülümsemenin önemi varsayılırsa bu konuda sorun yaşayan kişiler için dijital gülüş tasarımı önerilir. Yaşa bağlı olarak, ağız ve diş bakımına bağlı olarak da dişlerde istenmeyen sonuçlar elde edilebilir. Bu tür sonuçlarla karşılaştığınızda endişe etmenize gerek yoktur. Uzman diş estetisyenlerimizle birlikte yapmış olduğumuz dijital gülüş tasarımı sayesinde gülüşlerinizi artık saklamayacaksınız. Doğal ve bembeyaz dişler sizinle olmaya hazırdır.

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Her geçen gün daha fazla kitle tarafından tercih edilmekte olan dijital gülüş tasarımı alanında uzman doktorlarımız tarafından yapılıyor. AEG Dental Clinic olarak her zaman daha iyi ve başarılı sonuçlar elde etmek için çaba sarf ediyoruz. Dişler en güçlü kemik yapısına sahip olmasına rağmen zaman içerisinde aşınmalar, çürümeler, kırılmalar ve renkte değişiklikler meydana gelir.

Dijital Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

AEG Dental Clinic olarak bu alanda oldukça etkili bir şekilde hizmet vermeye hız kesmeden ve ara vermeden devam ediyoruz. Yaş grubu ayrımı yapmaksızın gülüşlerinde beyazlığı ve doğallığı yakalamak isteyenler için yapıyoruz. Dijital ortamda, dişler yapıldıktan sonra nasıl bir gülüş ortaya çıkacağına dair hastalarımıza fotoğraf ve video gösteriyoruz. Onay aldıktan sonra gereken işlemleri başlatıyoruz.

DGT olarak kısaltılan bu işlem dünya çapında değer görmeye başlamış olan bir işlemdir. Estetik diş hekimliği sahasında en çok tercih edilen işlemlerden birisidir. Dişlerin daha beyaz ve daha doğal görünüme kavuşması için yapıyoruz. Aynı zamanda diş etleri sorunlarından kurtulmak, bozulan dişleri düzeltmek ve yüz şekline uygun dişler ortaya çıkarmak için yapılan bir işlemdir.

Dijital Gülüş Tasarımı Kimlere Uygulanır?

Diş ve diş etlerinde sorun olan, diş etlerinde çekilme olan ve ağız kokusu, çürüyen dişler ve çarpık dişler gibi çeşitli ağız ve diş sorunları olanlara uygulanır. Gereken tüm temizleme ve çekim işlemleri yapıldıktan sonra dişlerde beyazlatma işlemi de yapıyoruz.

Elbette dijital gülüş tasarımı kapsamında amaç öncelikle hastalarımıza işlem sonrası nasıl bir görünüm olacağını göstermektir. Dijital ortamda üç boyutlu bir şekilde sonucu gösterdikten sonra işlem aşamasına geçiş yapıyoruz.

Dijital Gülüş Tasarımı Kaç Seans Sürer?

Kişinin ağız ve diş yapısında meydana gelen sorunun çözümüne bağlı olarak seanslarda değişiklikler meydana gelebilmektedir. AEG Dental Clinic olarak muayene aşamasından son seans aşamasına kadar bu konuda hastalarımızı bilgilendiriyoruz. Her türlü bilgiyi en detaylı şekilde veriyoruz. Böylelikle hastalarımızın korkuları en aza inmekte ve beklentilerini de en güzel şekilde karşılıyoruz.

Sağlıklı dişlere sahip olmak ve güzel bir gülüşe sahip olmak herkesin en çok istediği durumlar arasında yer alır. Sizler de bu konuda hizmetimize güvenebilirsiniz.

Dijital Gülüş Tasarımı Avantajları Nelerdir?

Alanında uzman doktorlarımız tarafından yapılan dijital gülüş tasarımı en avantajlı işlemlerimizden birisidir. Ağız kokusundan kurtulmak, bozuk ve çarpık dişlere veda etmek, gülüşü güzelleştirmek, beyaz dişlere sahip olmak, en önemlisi de sağlıklı ve ömür boyu sağlığı süren dişlere sahip olmak işlemin en temel avantajları içerisinde yer alır. Toplum içerisinde en önemli durumlardan biri sağlıklı ve temiz görünen dişlere sahip olmaktır. Böylece çok daha rahat konuşup gülebilirsiniz.

Dijital Gülüş Tasarımı Hangi Tedaviler Yapılmaktadır?

Dijital ortamda üç boyutlu olarak hastalarımıza sonucu gösterdiğimiz bu işlemi biçim bozukluklarında,  sararmış dişleri beyazlatmak amacıyla ve özellikle de diş diziliminde meydana gelen sorunları düzeltmek amacıyla yapıyoruz.

Dijital Gülüş Tasarımı Kalıcı Mıdır?

Yapılan işlemler elbette kalıcıdır. Hastalarımızın çok daha sağlıklı, düzenli, temiz ve beyaz dişlere sahip olması için yaptığımız bu işlem başarılı sonuçlar elde etmemize yardımcı oluyor. Diş kayıplarını da en aza indirerek ağız bakımını ve diş bakımını daha kolay yapmalarına olanak sunuyoruz.

Dijital Gülüş Tasarımının Faydaları

Diş diziliminde düzelme meydana gelir. Bozuk dişler daha düzgün görünmeye başlar. Biri diğerinden uzun görünen dişlerde törpüleme yapılarak eşit seviyeye getirilir. Ağız kokusuna veda etmenize olanak sağlar. Çok daha beyaz görünen ve güldüğünüzde doğallığı gözler önüne seren bir görünüm elde etmenizi sağlar. Böylece hem kişisel olarak hem de toplumsal olarak çok daha rahat konuşmaya ve gülmeye devam edebilirsiniz.

Dijital Gülüş Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

Yapılacak olan işleme göre estetik aşamalarında ve kullanılacak olan cihaz ve ilaçlarda değişiklikler meydana gelebilir. Ancak uyguladığımız tüm diş gülüş estetiği çeşitlerinden başarılı sonuçlar almaktayız.

Dijital Gülüş Tasarımının İlk Randevusunda Neyle Karşılaşırım?

Uzman doktorlarımız sayesinde AEG Dental Clinic ortamında ilk randevunuzda gereken tüm bilgiler sizlere en detaylı şekilde aktarılır. Ardından ilk seans zamanı belirlenir. Gereken muayene detaylı bir şekilde yapılır ve hangi dijital gülüş tasarımı estetiğine ihtiyaç duyduğunuz belirlenir.

Dijital Gülüş Tasarımın Hazırlanması Kaç Gün Sürer?

Ağızda ve dişlerde yapılacak olan işlemlerimiz kişiden kişiye ve yapılacak olan işlemin boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Bazen bir seans yeterli olurken bazen 3 ya da 4 seans gerekebilir. Bu konuda da hastalarımızı mütemadiyen bilgilendiriyoruz.

Prova Seansında Nasıl Bir İşlem Uygulanır?

Prova seansımızda hastamıza nasıl bir işlem uygulayacağımız detaylı bir şekilde anlatılır. Ardından geçici olarak yapacağımız işlemleri yaparız.

Bu Provanın Uygulanamayacağı Durumlar Nelerdir?

Ağızın içerisinde yer alan aftlar varsa, diş iltihabı, diş eti kanamaları gibi ciddi sorunlar mevcutsa bu durumda prova yapılması uygun değildir. Ancak bu tür sorunlar tedavi edilir ve ardından hem prova hem de gerçek seans işlemlerine geçiş yapılır.

Dijital Gülüş Tasarımında Değişiklik Yaptırabilir Miyim?

Elbette. Hastalarımız memnun kalmadıkları dijital gülüş tasarımı estetiklerinde değişiklik yaptırabilirler. Bu süreci hem çok titiz hem de son derece kaliteli bir şekilde yürütüyoruz. Hastalarımızın daima memnun kalması için her durumda bilgilendirme yapmakta ve böylece daima başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Dijital Gülüş Tasarımı İçin Dişleri Kestirmek Gerekir Mi?

Eğer dişlerde uzunlu kısalı bir görünüm varsa elbette dişlerde törpüleme ve kesim işlemleri yapıyoruz. Diş dizilimlerinde boşluk ve uzunluk açısından orantı ve simetriyi yakalamak adına oldukça titiz davranıyor ve gereken tüm aşamaları sırasıyla hayata geçiriyoruz.

Gülüş Tasarımında Yüz Şekli Önemli Midir?

Yüz şekli her durumda olduğu gibi gülüş tasarımında da on derece önemlidir. Yapacağımız tüm gülüş tasarım işlemleri için yüz şeklini göz önünde bulunduruyoruz. Yüz şekline en uygun tasarımları yaparak oldukça simetrik görünümler elde ediyoruz.

Tedavi Bittiğinde Dijital Gülüş Tasarımında Gösterilen Gülüşün Aynısı Yapılır Mı?

Gereken tüm ölçümleri ve dijital ortamda üç boyutlu fotoğraflandırmaları yapıyor ve hastalarımıza sunuyoruz. Böylece işlem tamamlandıktan sonra dijital ortamda gösterdiğimiz şekilde olacağının da garantisini veriyoruz. Tedavi bittiğinde gösterilen tasarımın aynısının yapıldığından emin olabilir ve güvenle hizmet alabilirsiniz.

Dijital Gülüş Tasarımı Fiyatları 2021

2021 yılında en çok tercih edilen işlemlerimizden olan gülüş tasarımı elbette yapılacak olan işleme göre değişen fiyatlara sahiptir. Hastamızın gerekli olan tüm muayenesini yaptıktan ve işleme karar verdikten sonra fiyatlandırma aşamasına geçiş yaparız. Genel olarak ise dijital gülüş tasarımı işlemlerimiz ideal fiyatlara sahiptir.